Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWCC00201208300M02
BWCC00201208300M02
BWCC00201208300M02 Pulse Electronics
BWCC_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 1.3A 2LN 30 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.3A 2LN 30 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.