Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLD00241715150K00
BWLD00241715150K00
BWLD00241715150K00 Pulse Electronics
BWLD00241715150K00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 1.6 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.6Ohm
Q @ Freq: 18 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Current - Saturation (Isat): 230mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Inductance: 15 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 1.6 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.6Ohm, Q @ Freq: 18 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Current - Saturation (Isat): 230mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Inductance: 15 µH.