Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLS000604042N2K00
BWLS000604042N2K00
BWLS000604042N2K00 Pulse Electronics
BWLS_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
RF Inductors - SMD Chilisin RF inductor Wire Wound-STD
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.023" L x 0.018" W (0.58mm x 0.46mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Q @ Freq: 5 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3GHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.023" L x 0.018" W (0.58mm x 0.46mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 1.6 A