Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLS002417153R9J00
BWLS002417153R9J00
BWLS002417153R9J00 Pulse Electronics
BWLS002417153R9J00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max
Q @ Freq: 23 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 90MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.094" L x 0.068" W (2.40mm x 1.72mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max, Q @ Freq: 23 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 90MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.