Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLS00302522120K00
BWLS00302522120K00
BWLS00302522120K00 Pulse Electronics
BWLS_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (2.99mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (2.99mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.