Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLT00241810180J00
BWLT00241810180J00
BWLT00241810180J00 Pulse Electronics
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.094" L x 0.073" W (2.40mm x 1.85mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5.74Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 300mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 18 µH
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.094" L x 0.073" W (2.40mm x 1.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5.74Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 300mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 18 µH.