Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWLT002418101R2K00
BWLT002418101R2K00
BWLT002418101R2K00 Pulse Electronics
BWLT002418101R2K00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.094" L x 0.073" W (2.40mm x 1.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 970mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 690mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 1.2 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.094" L x 0.073" W (2.40mm x 1.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 970mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 690mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 1.2 µH.