Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWNC00292522150J00
BWNC00292522150J00
BWNC00292522150J00 Pulse Electronics
BWNC00292522150J00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.115" L x 0.098" W (2.92mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Current - Saturation (Isat): 500mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 15 µH
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.115" L x 0.098" W (2.92mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Current - Saturation (Isat): 500mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 15 µH.