Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWNC00372926330K00
BWNC00372926330K00
BWNC00372926330K00 Pulse Electronics
BWNC_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.146" L x 0.114" W (3.70mm x 2.90mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 270mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm)
Inductance: 33 µH
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.146" L x 0.114" W (3.70mm x 2.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 270mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm), Inductance: 33 µH.