Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWQC00322516330TH1
BWQC00322516330TH1
BWQC00322516330TH1 Pulse Electronics
BWQC_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 360 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 360 mA.