Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWQV00453226151K00
BWQV00453226151K00
BWQV00453226151K00 Pulse Electronics
BWQV_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR RF
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.142" W (4.50mm x 3.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.7Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 5.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 130 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR RF, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.142" W (4.50mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.7Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 5.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.