Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWQV00453226331M00
BWQV00453226331M00
BWQV00453226331M00 Pulse Electronics
BWQV00453226331M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.142" W (4.50mm x 3.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.2Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 3.6MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 95 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.142" W (4.50mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.2Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 3.6MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 95 mA.