BWS15SX-U ETA-USA
bws-bwse-sx-u-9777.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 10W 15V 0.7A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук