BWT36SX-U
BWT36SX-U ETA-USA
BWT_BWTE-SX-29519.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 30W 36V 0.9A
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук