Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVC00404018150M00
BWVC00404018150M00
BWVC00404018150M00 Pulse Electronics
BWVC_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 850MA 245 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 245mOhm
Current - Saturation (Isat): 940mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 850 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 850MA 245 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 245mOhm, Current - Saturation (Isat): 940mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.