Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVC00505040220M00
BWVC00505040220M00
BWVC00505040220M00 Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2020
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.44 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2020, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.44 A.