Продукція > YAGEO > BWVF00303015220M00
BWVF00303015220M00 YAGEO
BWVF00303015220M00
Виробник: YAGEO
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1212; 22uH; Ioper: 580mA; R: 770mΩ; ±20%; 3x3mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1212
Case - mm: 3030
Inductance: 22µH
Operating current: 0.58A
Resistance: 0.77Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 3x3mm
Test frequency: 1MHz
Saturation current: 680mA
Core material: ferrite
Operating temperature: -55...125°C
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 770mOhm, Current - Saturation (Isat): 680mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 770mOhm
Current - Saturation (Isat): 680mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 580 mA