Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVF003030152R2T00
BWVF003030152R2T00
BWVF003030152R2T00 Pulse Electronics
BWVF_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.07A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.07A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.