Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVH002016102R2MH1
BWVH002016102R2MH1
BWVH002016102R2MH1 Pulse Electronics
BWVH002016102R2MH1
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 205mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 970 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 205mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 970 mA.