Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00404018151M00
BWVS00404018151M00
BWVS00404018151M00 Pulse Electronics
DATASHEET_BWVS00808040_SERIES
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 150UH 270MA 2.5 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm
Current - Saturation (Isat): 310mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 270 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 270MA 2.5 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm, Current - Saturation (Isat): 310mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 270 mA.