Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS008080401R0T00
BWVS008080401R0T00
BWVS008080401R0T00 Pulse Electronics
BWVS008080401R0T00
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.5mOhm
Current - Saturation (Isat): 11.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 7.15 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 3131 (8080 Metric), Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.5mOhm, Current - Saturation (Isat): 11.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3131, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 7.15 A.