Продукція > BXB > BXB75-48D053V3FH
BXB75-48D053V3FH
Виробник:
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 3.3V 75W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 10-DIP Module, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 15A, 15A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 3.3V, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BXB75-48D05-3V3FH Виробник : ARTESYN BXB75 Duals.pdf 07+ O3-1
на замовлення 19 шт:
BXB75-48D05-3V3-FH Виробник : module
BXB75-48D05-3V3FH Виробник : ARTESYN / Advanced Energy BXB75 Duals.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 3.3V 75W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 10-DIP Module
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 15A, 15A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 3.3V
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV