Продукція > BRIDGELUX > BXDR-MP-40LW-U110A-01-A
BXDR-MP-40LW-U110A-01-A
BXDR-MP-40LW-U110A-01-A Bridgelux
DS485%20Pallas-A%200-10V%20Single%20Channel%2040W%20Metal%20Linear%20Driver%20Data%20Sheet%20Rev.%20A.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: 40W SINGLE CHANNEL DRIVER, 0-10V
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.50" L x 1.30" W x 1.10" H (241.3mm x 33.1mm x 28.0mm)
Voltage - Output: 20 ~ 50V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 382VAC
Approval Agency: cUL, cULus, FCC, UL
Ratings: IP20
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 108VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 427 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 40W SINGLE CHANNEL DRIVER, 0-10V, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.50" L x 1.30" W x 1.10" H (241.3mm x 33.1mm x 28.0mm), Voltage - Output: 20 ~ 50V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 382VAC, Approval Agency: cUL, cULus, FCC, UL, Ratings: IP20, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 108VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.