Продукція > BRIDGELUX > BXDR-MP-46LT-U114A-01-A
BXDR-MP-46LT-U114A-01-A
BXDR-MP-46LT-U114A-01-A Bridgelux
DS484%20Pallas-A%200-10V%20Single%20Channel%2046W%20Metal%20Linear%20Driver%20Data%20Sheet%20Rev.%20A.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: 46W SINGLE CHANNEL DRIVER, 0-10V
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 11.02" L x 1.18" W x 0.83" H (280.0mm x 30.0mm x 21.0mm)
Voltage - Output: 20 ~ 50V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 382VAC
Approval Agency: cUL, cULus, FCC, UL
Ratings: IP20
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 108VAC
Power (Watts): 46 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 463 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 46W SINGLE CHANNEL DRIVER, 0-10V, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 11.02" L x 1.18" W x 0.83" H (280.0mm x 30.0mm x 21.0mm), Voltage - Output: 20 ~ 50V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 382VAC, Approval Agency: cUL, cULus, FCC, UL, Ratings: IP20, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 108VAC, Power (Watts): 46 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.