Продукція > BRIDGELUX > BXDR-PS-42BS-U411C-01-A
BXDR-PS-42BS-U411C-01-A BRIDGELUX
BXDR-PS-42BS-U411C-01-A.pdf
Виробник: BRIDGELUX
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; Casambi; 42W; 18÷40VDC; 320mA÷1.05A
Communictions protocol: Casambi
Operating modes: constant current
Application: LED
Kind of power supply: LED
Type of power supply: switching
Operating temperature: -20...50°C
Body dimensions: 123.9x78.8x30mm
Output current: 320mA...1.05A
Power: 42W
Number of outputs: 4
Output voltage: 18...40V DC
Supply voltage: 220...240V AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; Casambi; 42W; 18÷40VDC; 320mA÷1.05A, Communictions protocol: Casambi, Operating modes: constant current, Application: LED, Kind of power supply: LED, Type of power supply: switching, Operating temperature: -20...50°C, Body dimensions: 123.9x78.8x30mm, Output current: 320mA...1.05A, Power: 42W, Number of outputs: 4, Output voltage: 18...40V DC, Supply voltage: 220...240V AC.