Продукція > BRIDGELUX > BXEB-L0280Z-40E2000-C-D3
BXEB-L0280Z-40E2000-C-D3 Bridgelux
DS134%20Bridgelux%20EB%20Series%20Gen3%20High%20Output%20Data%20Sheet%2020200612%20Rev%20A.pdf
Packaging: Tray
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 280.00mm L x 24.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 19.2V
Height: 6.10mm
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.4A
Lumens/Watt @ Current - Test: 194 lm/W
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2610lm (Typ)
Написати відгук
Description: EB GEN 3 HIGH OUTPUT LED MODULE,, Features: With Connector, Packaging: Tray, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 280.00mm L x 24.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 19.2V, Height: 6.10mm, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.4A, Lumens/Watt @ Current - Test: 194 lm/W, CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2610lm (Typ).