Продукція > BRIDGELUX > BXEB-L0560F-30G2000-S-C3
BXEB-L0560F-30G2000-S-C3 Bridgelux
DS13x%20Bridgelux%20EB%20Gen3%20F90_SE%20Data%20Sheet%2011032021.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: F90 EB GEN 3 LED MODULE, 560 MM,
Features: With Connector
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 560.00mm L x 20.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 38.5V
Height: 6.10mm
Current - Test: 308mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 616mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 167 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Temperature - Test: 45°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1987lm (Typ)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: F90 EB GEN 3 LED MODULE, 560 MM,, Features: With Connector, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 560.00mm L x 20.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 38.5V, Height: 6.10mm, Current - Test: 308mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 616mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 167 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Temperature - Test: 45°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1987lm (Typ), Part Status: Active.