Продукція > BRIDGELUX > BXEB-L0560Z-57E2000-C-A3
BXEB-L0560Z-57E2000-C-A3
BXEB-L0560Z-57E2000-C-A3 Bridgelux
DS_976_EB_Series.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: LED MOD EB SER WH LNR STRP 5700K
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 22.1V
Height: 6.10mm
Current - Test: 700mA
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.4A
Lumens/Watt @ Current - Test: 159 lm/W
CCT (K): 5700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 50°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2460lm (Typ)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD EB SER WH LNR STRP 5700K, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 22.1V, Height: 6.10mm, Current - Test: 700mA, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.4A, Lumens/Watt @ Current - Test: 159 lm/W, CCT (K): 5700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 50°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2460lm (Typ), Part Status: Obsolete.