Продукція > BRIDGELUX > BXEB-L0560Z-65S2000-C-C3
BXEB-L0560Z-65S2000-C-C3 Bridgelux
DS133%20Bridgelux%20EB%20Series%20Thrive%20Data%20Sheet%20081320%20Rev%20A.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: EB GEN 3 LED MODULE, 560 MM, 650
Features: With Connector
Packaging: Tray
Color: White, Cool
Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 20.3V
Height: 6.10mm
Current - Test: 960mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.92A
Lumens/Watt @ Current - Test: 138 lm/W
CCT (K): 6500K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 98 (Typ)
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2690lm (Typ)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EB GEN 3 LED MODULE, 560 MM, 650, Features: With Connector, Packaging: Tray, Color: White, Cool, Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 20.3V, Height: 6.10mm, Current - Test: 960mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.92A, Lumens/Watt @ Current - Test: 138 lm/W, CCT (K): 6500K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 98 (Typ), Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2690lm (Typ).