Продукція > BRIDGELUX > BXEB-L0570A-35E3000-E-C3
BXEB-L0570A-35E3000-E-C3 Bridgelux
DS135%20Bridgelux%20EB%20Series%20Edge%20Data%20Sheet%2020200612%20Rev%20A.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: LED MOD EB EDGE WH LNR STR 3500K
Packaging: Bulk
Color: White, Warm
Size / Dimension: 570.00mm L x 6.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 23.5V
Height: 2.00mm
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.4A
Lumens/Watt @ Current - Test: 164 lm/W
CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2705lm (Typ)
Part Status: Active
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD EB EDGE WH LNR STR 3500K, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Size / Dimension: 570.00mm L x 6.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 23.5V, Height: 2.00mm, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.4A, Lumens/Watt @ Current - Test: 164 lm/W, CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2705lm (Typ), Part Status: Active.