Продукція > BRIDGELUX > BXEB-L1190U-50E3000-C-C3
BXEB-L1190U-50E3000-C-C3
BXEB-L1190U-50E3000-C-C3 Bridgelux
DS171%20Bridgelux%20EB%20Series%20Slim%20Gen3%20Data%20Sheet%2020190620%20Rev%20A.PDF
Виробник: Bridgelux
Description: LED MOD EB SER WH LNR STRP 5000K
Packaging: Tray
Features: With Connector
Color: White, Cool
Size / Dimension: 1190.00mm L x 12.70mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 38.2V
Height: 4.30mm
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.7A
Lumens/Watt @ Current - Test: 200 lm/W
CCT (K): 5000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 5350lm (Typ)
Part Status: Active
на замовлення 453 шт:
Написати відгук
Description: LED MOD EB SER WH LNR STRP 5000K, Packaging: Tray, Features: With Connector, Color: White, Cool, Size / Dimension: 1190.00mm L x 12.70mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 38.2V, Height: 4.30mm, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.7A, Lumens/Watt @ Current - Test: 200 lm/W, CCT (K): 5000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 5350lm (Typ), Part Status: Active.