Продукція > BRIDGELUX > BXIB-L0508A-40H2000-A-13
BXIB-L0508A-40H2000-A-13 Bridgelux
Виробник: Bridgelux
Description: LED MOD IB WHT LNR STRIP 4000K
Packaging: Tray
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 508.00mm L x 25.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip, Plug and Play
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 28.6V
Height: 19.00mm
Current - Test: 500mA
Viewing Angle: 240°
Lens Type: Flat
Current - Max: 700mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 113 lm/W
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 95
Light Emitting Surface (LES): 463.00mm L x 25.00mm W
Temperature - Test: 40°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1620lm (Typ)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD IB WHT LNR STRIP 4000K, Packaging: Tray, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 508.00mm L x 25.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Plug and Play, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 28.6V, Height: 19.00mm, Current - Test: 500mA, Viewing Angle: 240°, Lens Type: Flat, Current - Max: 700mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 113 lm/W, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 95, Light Emitting Surface (LES): 463.00mm L x 25.00mm W, Temperature - Test: 40°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1620lm (Typ).