Продукція > BRIDGELUX > BXRA-35E7000-J-03
BXRA-35E7000-J-03
BXRA-35E7000-J-03 Bridgelux
DS25-Bridgelux-RS-Array-Data-Sheet-2014.01.27.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: LED COB RS WARM WHT SQUARE 3500K
Packaging: Tube
Color: White, Warm
Size / Dimension: 45.60mm L x 50.80mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 29.4V
Height: 3.00mm
Current - Test: 2.8A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Domed
Current - Max: 3.5A
Lumens/Watt @ Current - Test: 104 lm/W
CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 8530lm (Typ)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB RS WARM WHT SQUARE 3500K, Packaging: Tube, Color: White, Warm, Size / Dimension: 45.60mm L x 50.80mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 29.4V, Height: 3.00mm, Current - Test: 2.8A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Domed, Current - Max: 3.5A, Lumens/Watt @ Current - Test: 104 lm/W, CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 8530lm (Typ), Part Status: Obsolete.