Продукція > BRIDGELUX > BXRC-20B1001-D-73
BXRC-20B1001-D-73
BXRC-20B1001-D-73 Bridgelux
Bridgelux%20DS90%20Vero%2010%20Gen%207%20Array%20Data%20Sheet%2020181105%20Rev%20N.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: LED COB VERO WM WH STARBRD 2000K
Features: With Connector
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 20.00mm Dia
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Starboard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 26V
Height: 1.90mm
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 700mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 145 lm/W
CCT (K): 2000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 65
Light Emitting Surface (LES): 9.90mm Dia
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1322lm (Typ)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB VERO WM WH STARBRD 2000K, Features: With Connector, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 20.00mm Dia, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Starboard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 26V, Height: 1.90mm, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 700mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 145 lm/W, CCT (K): 2000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 65, Light Emitting Surface (LES): 9.90mm Dia, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1322lm (Typ).