Продукція > BRIDGELUX > BXRC-30E1000-D-83-SE
BXRC-30E1000-D-83-SE Bridgelux
Bridgelux%20DS430%20Vero%20SE%2010%20Gen%208%20Array%20Data%20Sheet%2020210720%20Rev%20B.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: VERO SE 10D WARM WHITE LED ARRAY
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 30.80mm Dia
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24.9V
Height: 3.50mm
Current - Test: 250mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1A
Lumens/Watt @ Current - Test: 173 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 10.00mm Dia
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1077lm (Typ)
Написати відгук
Description: VERO SE 10D WARM WHITE LED ARRAY, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 30.80mm Dia, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24.9V, Height: 3.50mm, Current - Test: 250mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1A, Lumens/Watt @ Current - Test: 173 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 10.00mm Dia, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1077lm (Typ).