Продукція > BRIDGELUX > BXRC-30G1000-C-83
BXRC-30G1000-C-83
BXRC-30G1000-C-83 Bridgelux
Bridgelux%20DS420%20Vero10%20Gen%208%20Array%20Data%20Sheet%2020200622%20Rev%20A.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: LED COB VERO 10C STARBRD 3000K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 20.00mm Dia
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Starboard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 30.7V
Height: 1.80mm
Current - Test: 300mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1A
Lumens/Watt @ Current - Test: 145 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 10.00mm Dia
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1332lm (Typ)
на замовлення 367 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB VERO 10C STARBRD 3000K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 20.00mm Dia, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Starboard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 30.7V, Height: 1.80mm, Current - Test: 300mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1A, Lumens/Watt @ Current - Test: 145 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 10.00mm Dia, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1332lm (Typ).