Продукція > BRIDGELUX > BXRC-30G1000-D-83
BXRC-30G1000-D-83 Bridgelux
Bridgelux%20DS420%20Vero10%20Gen%208%20Array%20Data%20Sheet%2020200622%20Rev%20A.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: VERO 10D WARM WHITE LED ARRAY
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 20.00mm Dia
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Starboard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24.9V
Height: 1.80mm
Current - Test: 250mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1A
Lumens/Watt @ Current - Test: 144 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 10.00mm Dia
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 899lm (Typ)
Написати відгук
Description: VERO 10D WARM WHITE LED ARRAY, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 20.00mm Dia, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Starboard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24.9V, Height: 1.80mm, Current - Test: 250mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1A, Lumens/Watt @ Current - Test: 144 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 10.00mm Dia, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 899lm (Typ).