BXT080N06D BRIDGELUX
Виробник: BRIDGELUX
Category: SMD N channel transistors
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 60V; 80A; TO252
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 60V
Drain current: 80A
Case: TO252
Gate-source voltage: ±20V
Mounting: SMD
Kind of channel: enhancement
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 60V; 80A; TO252, Type of transistor: N-MOSFET, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 60V, Drain current: 80A, Case: TO252, Gate-source voltage: ±20V, Mounting: SMD, Kind of channel: enhancement.