BY359-1500.127 Philips
by359-1500.pdf
Код товару: 22453
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Philips
Корпус: TO-220AC
Vrr, V: 1500 V
Час зворотнього відновлення Trr, ns: 470 ns
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BY359-1500.127
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BY359-1500,127 BY359-1500,127 Виробник : NXP USA Inc. BY359X-1500_1500S.pdf Description: DIODE GEN PURP 1.5KV 10A TO220AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 600 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-220AC
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.8 V @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1300 V
товару немає в наявності
BY359-1500,127 Виробник : NXP Semiconductors BY359X-1500_1500S.pdf Rectifiers Diode Standard Recov Rectifier 1.5KV 3Pin