Продукція > ST > BYT261PIV400
BYT261PIV400 ST
Виробник: ST
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BYT261PIV400 ST
Description: DIODE MODULE GP 400V 60A ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: ISOTOP, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 100 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 2 Independent, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 60A, Supplier Device Package: ISOTOP®, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 60 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 60 µA @ 400 V.
Інші пропозиції BYT261PIV400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BYT261PIV-400 Виробник : STM byt261piv-400.pdf Сдвоенные UFAST диоды 60А 400В в изолированном корпусе под винты Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності
BYT261PIV-400 BYT261PIV-400 Виробник : STMicroelectronics BYT(2)6x(PIV)-400.pdf Description: DIODE MODULE GP 400V 60A ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: ISOTOP
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 100 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 2 Independent
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 60A
Supplier Device Package: ISOTOP®
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 60 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 60 µA @ 400 V