Продукція > BYW > BYW4200BTR
BYW4200BTR
Виробник:
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BYW4200BTR
Description: DIODE STANDARD 200V 4A DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 4A, Supplier Device Package: DPAK, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 12 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 200 V.
Інші пропозиції BYW4200BTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BYW4200B-TR Виробник : ST TO-252
BYW4200B-TR BYW4200B-TR Виробник : STMicroelectronics Description: DIODE STANDARD 200V 4A DPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 4A
Supplier Device Package: DPAK
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 12 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 200 V