BYZ35K27
BYZ35K27 Diotec Semiconductor
byz35a22.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS, 17.8V, 5000W Uni
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-208AA
Mounting Type: Press Fit
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 128A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 27V
Supplier Device Package: DO-208
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 39.1V
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS, 17.8V, 5000W Uni, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-208AA, Mounting Type: Press Fit, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 200°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 128A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 27V, Supplier Device Package: DO-208, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 39.1V, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції BYZ35K27
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BYZ35K27 BYZ35K27 Виробник : Diotec Semiconductor byz35a22-3323969.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS Diode, D13x10.7W, 17.8V, 5000W, Unidir