Продукція > KYOCERA AVX > BZ015A503ZWBDL
BZ015A503ZWBDL KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BESTCAP
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.000" L x 0.591" W (25.40mm x 15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: Wire Leads
ESR (Equivalent Series Resistance): 192mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 50 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BESTCAP, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.000" L x 0.591" W (25.40mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: Wire Leads, ESR (Equivalent Series Resistance): 192mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 50 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.