Продукція > AVX > BZ01CA223ZAB
BZ01CA223ZAB
BZ01CA223ZAB AVX
bestcap-775665.pdf
Виробник: AVX
Supercapacitors / Ultracapacitors 12v 22uF Tol. -20/+80%
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZ01CA223ZAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZ01CA223ZAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP SUPER 22000UF 12V BZ01 TH