Продукція > AVX > BZ094B153ZNBA1
BZ094B153ZNBA1
BZ094B153ZNBA1 AVX
bestcap-775665.pdf
Виробник: AVX
Supercapacitors / Ultracapacitors 4.5V 15uF 80 -20%
на замовлення 439 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 15MF -20% +80% 4.5V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: BZ09, 2 Lead, Size / Dimension: 0.669" L x 0.591" W (17.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination: SMD (SMT) Tabs, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 15 mF, Voltage - Rated: 4.5 V.
Інші пропозиції BZ094B153ZNBA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZ094B153ZNBA1 Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP 15MF -20% +80% 4.5V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: BZ09, 2 Lead
Size / Dimension: 0.669" L x 0.591" W (17.00mm x 15.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination: SMD (SMT) Tabs
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 15 mF
Voltage - Rated: 4.5 V