BZ154B473ZNB
BZ154B473ZNB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP 47MF -20% +80% 4.5V SMD
Packaging: Tray
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: BZ15, 2 Lead
Size / Dimension: 0.787" L x 0.591" W (20.00mm x 15.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination: SMD (SMT) Tabs
ESR (Equivalent Series Resistance): 170mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 47 mF
Voltage - Rated: 4.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 47MF -20% +80% 4.5V SMD, Packaging: Tray, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: BZ15, 2 Lead, Size / Dimension: 0.787" L x 0.591" W (20.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination: SMD (SMT) Tabs, ESR (Equivalent Series Resistance): 170mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 47 mF, Voltage - Rated: 4.5 V.
Інші пропозиції BZ154B473ZNB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZ154B473ZNB BZ154B473ZNB Виробник : KYOCERA AVX AVX_BestCap-3182019.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 4.5v 47000uF Tol. -20/+80%