BZ15FB153ZNB
BZ15FB153ZNB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BESTCAP
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: BZ05, 2 Lead
Size / Dimension: 0.787" L x 0.591" W (20.00mm x 15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 15 mF
Voltage - Rated: 15 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BESTCAP, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: BZ05, 2 Lead, Size / Dimension: 0.787" L x 0.591" W (20.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 15 mF, Voltage - Rated: 15 V.