Продукція > AVX > BZ15FB173PNBDW
BZ15FB173PNBDW
BZ15FB173PNBDW AVX
bestcap-775665.pdf
Виробник: AVX
Supercapacitors / Ultracapacitors 15V 17000uF ESR=0.6Ohm +20/-50%
на замовлення 222 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук