BZD17C100P M2G
BZD17C100P M2G Taiwan Semiconductor Corporation
BZD17C%20SERIES_L2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 100V 800MW SUB SMA
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V
Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms
Supplier Device Package: Sub SMA
Part Status: Active
Power - Max: 800 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 75 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 100V 800MW SUB SMA, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V, Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms, Supplier Device Package: Sub SMA, Part Status: Active, Power - Max: 800 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 75 V.