BZD17C11PH
BZD17C11PH Taiwan Semiconductor Corporation
BZD17CH SERIES_A2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 11V 1W SUB SMA
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: Sub SMA
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 µA @ 8.2 V
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 11V 1W SUB SMA, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: Sub SMA, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 µA @ 8.2 V, Qualification: AEC-Q101.